bblthk
 
 

vrede express

Vrede Express staat stil in Wageningen
Elk jaar organiseert het Comité 4 en 5 mei Wageningen een educatief project voor leerlingen van de Wageningse basisscholen in de leeftijd van 10 tot 15 jaar. De Vrede Express, onderdeel van het scholenproject, is een reizende, interactieve tentoonstelling over belangrijke waarden als vrede, vrijheid, democratie, vooroordelen, respect en burgerschap.

Spelenderwijs gaan scholieren met een routekaartje op pad door de tentoonstelling en werken aan een opdracht. Op die manier ontdekken ze wat de eigen idealen en normen zijn en denken erover na. De scholieren maken zo een eigen reis door de Express. Aan het eind krijgt de deelnemer een certificaat.

In samenwerking met jeugdwerkbureau LAVA, stichting Vredeseducatie en de bblthk staat van 8 april tot 25 april “De Vrede Express” op het plein voor de bblthk van Wageningen.

Individueel bezoek is mogelijk op woensdag 14 en 21 april vanaf 14.00 uur. Deze tentoonstelling is ook voor volwassenen zeer de moeite waard. Neem een kijkje en stap eens in de Vrede Express

 

Heb je een idee of suggestie waarvan je denkt dat het kan bijdragen aan de verbetering van onze dienstverlening? Of ben je ontevreden en heb je een klacht? Laat het dan per e-mail weten!

print

terug

  naar boven